Keresés: 0 termék a kosárban | Megnézem
E-Mail  Jelszó  Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Gemini
Mark Burnell
Magyar cím: Gemini
Kiadó: Harper Collins
Nyelv: Angol
Típus: Használt   Állapot: Nagyon jóNagyon jóNagyon jóNagyon jóNagyon jó
Kiadás: 2003
ISBN 10: 0007152647
ISBN 13: 9780007152643
Méret: 11*18   Oldalszám: 488
Borító: Papír, Puha kötés
Raktáron: 1db
Szállítási idő: 1 munkanap
820Ft 1.050Ft
Megtakarítás: -228Ft -100%
Szállítási információk

KÉSZLETEN VAN, AZONNAL SZÁLLÍTHATÓ

Házhozszállítás: Lehetőségeink szerint a 17 óráig leadott rendelést a következő munkanapon, a vasárnap 17 óráig leadottakat hétfőn adjuk át a futárnak. A csomag várható kiszállítása a feladás után 1-2 munkanap.

Szállítás Pick Pack Pontra: Lehetőségeink szerint a 17 óráig leadott rendelést a következő munkanapon, a vasárnap 17 óráig leadottakat hétfőn adjuk át a futárnak. A csomag várható megérkezése a kiválasztott pontra a feladás után 2-3 munkanap.

Mark Burnell - Gemini
The compelling sequel to Chameleon. The third novel featuring the spicy, redoubtable but tender Stephanie Patrick finds her still paying back her obligations to Magenta House, and living an apparently normal civilian life in London. But then a remarkable new issue envelops her, forcing her back into her former life. Scientific and weapons secrets and personnel are being sent via the people-smuggling routes from China, through Albania and the former Yugoslavia to Europe and Britain. Stephanie's personal feelings for one of the victims of this trade causes her to make a rare professional mistake, and the consequences are far-reaching, vicious and challenging, even for her skills and expertise. Mark Burnell has written another gripping, intelligent thriller, which will appeal to fans of Robert Harris and Michael Connelly. Zoo Station is a welcome return for a unique heroine, and a compelling sequel to Chameleon.

Szerző további művei

Chameleon
Szerző további művei

Ajánlat

True Blood 3: Club Dead
Bloodstream
Mockingjay (Hunger Games Trilogy)
Szerző további művei